Sukně

Nabízím ušití sukně jednoduchého střihu. Látku můžete dodat vlastní nebo domluvíme osobně, barevnost a styl.

Sukně na obrázku je ušitá z diftýnu s podšívkou z acetátu. Je možné volit i jiné látky (kord, manšestr) s podšívkou nebo lehčí variantu (jedna vrstva bavlněné látky s podšívkou nebo bez).
Zapínání ja zip (na boku nabo vzadu). Potisk je pomocí dřevěných razítek a barev na textil, které jsou prací.

Nešiju podle konfekčních velikostí.

Tento jednoduchý střih lze vytvořit, když znám obvodu pasu, boků a délku sukně.

Střih - díly lze upravit podle požadavků.

sukne

sukne

Cena sukně

Cena se odvíjí podle ceny látky. Cena za práci je 200 - 300 Kč.

(záleží, zda se všívá podšívka a zda se volí potisk)

Jak se šije sukně

Text text

Další nabídka

1

Malovaná přáníčka

Přáníčka pro každou příležitost.

2

Znamení horoskopu

Osobní přání pro všechna znamení.

Hlavní činnosti

Obrázky

Velkou část práce v mé „dílničce“ tvoří malování malých obrázků vodovkami, anilinkami a temperou (např. sada přání se znameními Zvěrokruhu či Narozeninový kalendář) nebo akvarelovými pastelkami. Dále se věnuji kreslení a následnému počítačovému zpracování dětských her a hádanek, ze kterých jsem poskládala již celou knížečku (díky Vydavatelství Sanoma Media byla knížka vydána). V mé dílničce také vznikají plakáty na pouť a diplomy pro děti. Můžete si objednat také nějaký obrázek pro své potřeby.

Textil

Šití bylo kdysi nutností pro slečnu, která nechtěla chodit oblečená stejně jako ostatní. S malými dětmi pak přišlo ke slovu šití tepláčků anebo mazlíčků na spaní. Díky tomu, že bylo nutné dotvořit hračkám obličej, objevila jsem barvy na textil. Pak přišla na svět malovaná trička. V šití pokračuji tvorbou jednoduchých nákupních tašek z veselých i elegantních látek, mošniček a penálků či dětských zástěrek.
Pomocí barev na hedvábí ráda občas podlehnu kouzlu propojení hedvábného materiálu a krásných zářivých odstínů.

Šperky

Mám ráda přírodní materiály. Při jedné návštěvě korálkárny jsem zjistila, že je možné zakoupit úlomky kamínků (polodrahokamů) s dírkami. Zkombinovala jsem je s voskovanými přírodními provázky nebo s drátky a byly na světě náramky, náušnice, náhrdelníky. Časem přišlo na řadu také ovčí rouno a báječné barevné plsti, aby se proměnily v brože či náušnice. Ráda pokaždé vyrobím kousek, který se něčím liší od toho předchozího. Kamínky mají nepřeberné množství tvarů, kombinací barevných plstí se dá poskládat mnoho, tak proč toho nevyužít?

 

Pečení

Perníčky mne provázejí od dětství. Pečeme je dvakrát do roka (na Vánoce a Velikonoce), někdy i jen tak nezdobené dětem na mlsání. Před lety jsem ze zakoupených vykrajovátek vytvořila první perníčkový Betlém do naší jídelny, což se opakovalo pár let. Pak jsem ale chtěla zkusit něco jiného, a tak vznikly perníčková zátiší s chaloupkami a ponocným, bruslaři na rybníku, andělská kapela, andělíčci na bruslích, vánoční náměstí nebo velikonoční zvířátková koláž. Po vyzkoušení různých receptů se nakonec držím toho jednoho – po mé babičce.