Kreslení na objednávku

Nabízím kreslení obrázků do časopisů a jiných periodik pro děti (tištěných i digitálních),
kde každý obrázek je jiná hra, luštění, bludiště, hledání rozdílů a podobně.
Každý obrázek má zadání a jedno řešení.
Obrázky jsou kreslené černou linkou a dále zpracované na počítači.
Vše je v tiskovém rozlišení mimimálně na A4.

Ukázka:


Kterých včelek je na obrázku více? V červeném nebo žlutém šátku...
Nájemníci se rádi navštěvují. Který z nich ale na pravém obrázku chybí?

Další informace

Cena obrázku záleží na pravidelnosti spolupráce, počtu objednaných obrázků a složitosti kresby. Orientační cena je od 300 Kč za obrázek, podle náročnosti provedení.

Další služby

1

Diplomy

Nakreslím diplomy pro plavecké kluby, táborové hry, hudební školy či kreslené odměny pro další dětské aktivity.

diplom

2

Plakáty

Kreslené plakáty pro veřejné akce, poutě, trhy, karnevaly.

plakát plakát


3

Učební pomůcky

Obrázky, hrací karty a jiné pomůcky pro výuku jazyků nebo hry ve školce a na kroužku.

plakát

Hlavní činnosti

Obrázky

Velkou část práce v mé „dílničce“ tvoří malování malých obrázků vodovkami, anilinkami a temperou (např. sada přání se znameními Zvěrokruhu či Narozeninový kalendář) nebo akvarelovými pastelkami. Dále se věnuji kreslení a následnému počítačovému zpracování dětských her a hádanek, ze kterých jsem poskládala již celou knížečku (díky Vydavatelství Sanoma Media byla knížka vydána). V mé dílničce také vznikají plakáty na pouť a diplomy pro děti. Můžete si objednat také nějaký obrázek pro své potřeby.

Textil

Šití bylo kdysi nutností pro slečnu, která nechtěla chodit oblečená stejně jako ostatní. S malými dětmi pak přišlo ke slovu šití tepláčků anebo mazlíčků na spaní. Díky tomu, že bylo nutné dotvořit hračkám obličej, objevila jsem barvy na textil. Pak přišla na svět malovaná trička. V šití pokračuji tvorbou jednoduchých nákupních tašek z veselých i elegantních látek, mošniček a penálků či dětských zástěrek.
Pomocí barev na hedvábí ráda občas podlehnu kouzlu propojení hedvábného materiálu a krásných zářivých odstínů.

Šperky

Mám ráda přírodní materiály. Při jedné návštěvě korálkárny jsem zjistila, že je možné zakoupit úlomky kamínků (polodrahokamů) s dírkami. Zkombinovala jsem je s voskovanými přírodními provázky nebo s drátky a byly na světě náramky, náušnice, náhrdelníky. Časem přišlo na řadu také ovčí rouno a báječné barevné plsti, aby se proměnily v brože či náušnice. Ráda pokaždé vyrobím kousek, který se něčím liší od toho předchozího. Kamínky mají nepřeberné množství tvarů, kombinací barevných plstí se dá poskládat mnoho, tak proč toho nevyužít?

 

Pečení

Perníčky mne provázejí od dětství. Pečeme je dvakrát do roka (na Vánoce a Velikonoce), někdy i jen tak nezdobené dětem na mlsání. Před lety jsem ze zakoupených vykrajovátek vytvořila první perníčkový Betlém do naší jídelny, což se opakovalo pár let. Pak jsem ale chtěla zkusit něco jiného, a tak vznikly perníčková zátiší s chaloupkami a ponocným, bruslaři na rybníku, andělská kapela, andělíčci na bruslích, vánoční náměstí nebo velikonoční zvířátková koláž. Po vyzkoušení různých receptů se nakonec držím toho jednoho – po mé babičce.